home | o nás | co nabízíme | ceník | podmínky pro psy | kontakt | kontakt

Psí centrum a chovatelské potřeby PLUTO – Praha 6

Ing. Petra Filipková (Šimáková)

Kynologii se věnuji již od dětství, kdy jsem začala cvičit základy poslušnosti se svým pejskem. Rozhodla jsem se tomuto oboru věnovat i v budoucnu a tak jsem vystudovala Kynologii na ČZU, jež byla součástí oboru speciální chovy. Následující magisterský program jsem si vybrala v anglickém jazyce pro zlepšení jazykových schopností a také s možností vycestovat a rozšíření vzdělání v oboru, konkrétně v kynologii, kterou jsem měla možnost 1/2 roku studovat na univerzitě ve Španělsku, kde jsem mohla být součástí kynologické skupiny se zaměřením na výcvik policejních a záchranářských služebních psů. Po ukončení Vysoké školy jsem se rozhodla vytvořit místo, kde by bylo možné praktikovat výcviky, jako místo setkání pejsků, a v neposlední řadě také jako místo, kam mohou majitelé pejska dát když jedou na dovolenou, a tak vzniklo PSÍ CENTRUM PLUTO, které funguje již od roku 2013.


Specializace: parazitologie, chov zvířat, kynologie, veterinární discipliny, výcvik policejních psů
Ing. Magdalena Šetlíková (Churavá)

Vystudovala jsem ČZU obor Speciální chovy a (wildlife management) Management volně žijících zvířat. Mám dvouletou praxi jako hospitalizační sestra na veterinární klinice Jaggy Praha. Řadu let se zabývám kynologií a výcvikem psů, včetně výcviku vodících psů pro nevidomé. Mnoho let jsem působila jako instruktorka výcviku v ZKO Jinonice a momentálně vedu kurzy základního výcviku a školky pro štěňátka nebo hlídám pejsky v psím centru.


Specializace: víceletá zkušenost s výcvikem psů, kynologie, výživa psů, veterinární asistence, výcvik vodicích psů
Petr Šetlík, DiS.

V našem Psím centru se stará nejen o pejsky, ale i o naše zázemí. Má mnohaleté zkušenosti s výchovou psů a s péčí o ně. Má zde i funkci provozního a technické podpory - zajišťuje opravy prostorů pro pejsky, zahrady a cvičáku. Můžete se s ním setkat při hlídání, venčení anebo také při odvozu Vašeho pejska k Vám domů.Kolegyně, které nám pomáhají


Hana Žáčková

Vždy jsem ráda pečovala o zatoulané pejsky a věnovala se jejich výchově a základnímu výcviku. Vzhledem k tomu, že se velice zajímám o psychologii psů, ráda pozoruji jak se chovají v různých prostředích a situacích je pro mne tato práce i koníčkem. O Vaše pejsky se postarám s láskou a trpělivostí a pokusím se jejich pobyt u nás udělat co nejpříjemnější.


Kateřina Bínová

S pejsky jsem začala "pracovat" v roce 1989. Od té doby jsem se střídavě věnuji různým odvětvím kynologie od výstav přes poslušnost, agility, obranu, pachové práce a loveckou a záchranářskou kynologii až po výcvik vodících a asistenčních psů a canisterapii. Řadu let jsem působila jako instruktor výcviku v několika ZKO a psích školách. V současnosti se se mnou můžete setkat při výcviku pejsků v Psím centru Pluto Praha 6.Kristýna Korecká

K psům mám blízko již od dětství. Vyrůstala jsem v rodině, kde je pes členem a pevnou součástí. Často jsem byla u výcviků psů svých sestřenic, chodila s nimi na cvičáky a občas se i účastnila některých závodů. Nyní vychovávám vlastní fenu, snažíme se volnočasově a pro zábavu věnovat tanci se psem. Můžete se se mnou setkat při hlídání v psím centru.Nina Martincová

O psy se zajímám už od dětství, a přestože mne osud nakonec zavál ke studiu botaniky, kynologie bude vždycky moje největší hobby. Se svým současným psem, foxteriérem, se věnujeme především dogtrekkingu a canicrossu (běh se psem), ale ani klasický výcvik mi není úplně cizí. A protože jeden pes je pro mne do života prostě málo, dlouho jsem se také zabývala hlídáním a venčením chlupáčů na zakázku. Moc ráda se postarám i o vaše miláčky v Psím centru. Házení tenisáků mě nikdy neomrzí!
Šárka Škutová

Studuji kynologii na České Zemědělské Univerzitě a jsem absolventkou Tauferovy SOŠ veterinární v Kroměříži. Vypomáhala jsem v útulcích pro opuštěné psy a mimo jiné mám praxi ve veterinární klinice Yorica. Protože jsem nemohla mít vlastního psa, věnovala jsem se výchově a výcviku psů svých kamarádů a známých. V psím centru se se mnou setkáte především při venčení Vašich miláčků.


Veronika Haklová

Vystudovala jsem střední zemědělskou školu v Humpolci obor chovatelství se zaměřením na kynologii. Mám dvouletou praxi hospitalizační sestry na veterinární klinice Jaggy a.s. Praha a rok jsem působila jako instruktor výcviku vodících psů v SVVP Jinonice Praha.
Psům se věnuji již několik let, nejvíce zkušeností mám v odvětví sportovní kynologie, výstavnictví a "bull sporty". Vlastním chovatelskou stanici Amerických Stafordšírských teriérů a se svými čtyřmi svěřenci mám úspěšně splněno mnoho zkoušek, výstav i závodů nejen u nás ale i v zahraničí.
Specializace: Výchova a socializace psů, sportovní kynologieKde jsme, výcvikové centrum, kontakty...